0

Kto może niech zgłasza komentarze tego gościa do moderacji.

0

Nawet się komuś w html-a nie chciało pobawić.

0

Rozwad no poczekamy, czemu nie:D

0

bulef - tylko ten rapid, nie chce mi się iść routera rozłączać. :P

0

bulef - tak ;)

0

Już się biorę za reupload :P

0

jogamkp - dać to możemy, wiesz w co. ;)

0

Zrobi, ale dodam wszystkie linki razem, potem :D

0

mipi - popatrz, Tobie się nie chce napisać "1" słownie, a Nam ma się chcieć to pakować i czekać aż upnie się na serwer ? :)

0

Żeby Wam smutno nie było, będzie i III serwer. ;))

0

judasz89 - no, trochę się przejechałem. ;)

0

piatas - wrzucaj, ale nie na ten sam serw, co ja.

0

piatas - upierdliwy jestes ;]

0

piatas - zaraz będą wszystkie. ;)

Trochę mogą poczekać. ;))

0

gilbert3 - zrób to sam. :)

Polakowi nigdy nie dogodzisz. ;]

0

Co mecz to samo :|

0

jogamkp - jeszcze długo tego nie zrozumiesz. :)

0

Jest i Zippy :)

0

Macie i SendSpace :)

0

Barca12b4 - no nie mÓsisz :)

0

Co to news dla upladerów haha :)

0

Teraz każdy komentarz będzie o tym, jaki zły był Figo. ;)

0

Rano będzie nowy serwer :)

Idę spać.

santiago - ale to jest naprawdę wkurzające. Albo komentarze typu: "gdzie jest kolejny serwer?????????????" Nie dysponuję jeszcze netem satelitarnym, żeby wrzucać 100MB w 1sek. :)

frozi - na tym, to serwis ucierpi. ;)

0

krokos23 - chyba w ogóle przestanę reuploadować na inne serwery ;)

0

Zaraz je wrzucę :)

0

Henry38 - masz 2 serwer? Za minute będzie 3 :)

0

Valdes01 - jakby za głupotę dawali ban-y to jesteś pierwszy. :)

Lucy z Rancza przez "u" :)

0

Valdes01 - "pershing prosze przekarz loocy że wysłałem do niego ważny e-mail plis" komu? xD leże ^^

0

maty$ nie da się szybciej. czyt. szkoła ^^

0

Zaraz wrzucę ostatnią bramke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?